PROFILA T MERCEDES BENZ SPRINTER - již brzy u nás!

 

Novinka v podobě 2 nových modelů Profila T na podvozku Mercedes Benz Sprinter

Eura Mobil na Nový rok překvapil své fanoušky představením dvou nových modelů Mercedes Sprinter řady Eura Mobil Profila T.  Sprinter se vyznačuje obzvláště elegantním stylem. Nenápadné napojení přední části na plochou střechu a délka nástavby 7,12 m tvoří dynamické a harmonické spojení. Samotnou kabinu řidiče ještě doplňuje střecha s panoramatickým střešním oknem. Výsledkem této precizní konstrukce je zejména velká volnost pohybu a světlý obývací prostor.


 

Prémiový dodavatel Eura Mobil přidal tyto dva nové modely Mercedesu Sprinter do třídy 7 metrových obytných automobilů a pokračuje tak ve svých investicích do soustavné modernizace své řady. S moderními asistenčními a bezpečnostními systémy Mercedesu Sprinter s pohonem předních kol si nyní mohou zákazníci během jízdy užívat nové komfortní prvky. Prvotřídní jízdní komfort při řízení těchto polointegrovaných vozidel zajišťuje podvozek AL-KO s nízkým rámem.


 

Struktura obytné části vozu je, již tradičně, vyrobena z materiálu GRP, je tak odolná proti zkroucení a s plně lepeným tělem nástavby se dokonale doplňují. Desetiletá záruka těsnosti dokazuje prémiový charakter nástavby vozu. Nábytek se zpevňujícími hliníkovými profily a ambientním osvětlením vyzařuje svým vzhledem příjemnou atmosféru.

Vůz zůstává plně funkční i při nižších teplotách, nové modely jsou kromě standartní dvojité podlahy vybaveny i teplovodním vytápěním Alde. Objem úložného prostoru se výrazně zvyšuje díky 19,5 cm vysoké dvojité podlaze a odkládacím přihrádkám. V kombinaci s osvědčenou sériovou výbavou, dalšími komfortními prvky, jako je napříkalad elektricky ovládaný vypouštěcí ventil odpadní vody, jsou dvě nové Profily zaměřeny na zákazníky orientované na luxusní třídu, kteří ale hledají vozidla, která se snadno ovládají a mají poměrně kompaktní rozměry.


 

S užitečnou hmotností až 500 kg, má Mercedes-Profila ve třídě do 3,5 tuny praktické parametry doložení a jedná se tak o jedno z nejlehčích vozidel v řadě polointegrovaných vozů od Eura Mobilu. Dvě nová uspořádání jsou k dispozici také ve speciální edici „Mondial“. Mimo jiné jsou ve výbavě již zahrnuty tak oblíbené komponenty jako hliníkové ráfky, panoramatická skleněná střecha a obrazovka s couvací kamerou.


 

Pro začátek posílá Eura Mobil do závodu o přízeň kupujících dvě populární uspořádání. Jednak dispozici nástavby, která byla na začátku sezóny novinkou, s podélnou kuchyní na straně spolujezdce a 2 m dlouhá zadní lůžka u Profily T 676 EB. Mimořádně prostorná garáž a umývárna s otočným umyvadlem a integrovaným sprchovým koutem. Pro atmosféru domácího kina lze do televizního stojanu před stěnou toalety nainstalovat TV s plochou obrazovkou o velikosti až 32 palců. Oba půdorysy mají otevřenou obytnou část se sedací soupravou ve tvaru L a jedním sedadlem na straně spolujezdce.

U druhého modelu T 696 EB je délka postele o něco kratší, 190 cm a 185 cm ve prospěch prostorné rohové kuchyně s velkou lednicí. Ergonomicky zakřivená pracovní deska v kuchyni tvoří plynulý přechod do obývací části, což vozidlu dodává obzvlášť prostorný dojem.

 


 JIŽ BRZY U NÁS V KARAVANY HUMPOLEC!

V průběhu roku 2022 budou mít zákazníci Karavany Humpolec jedinečnou možnost zakoupit model Eura Mobil Profila T 696 EB Mercedes přímo u nás na prodejně. 

Než budete mít možnost přesvědčit se o kvalitách nového modelu u nás v Karavany Humpolec, přidáváme krátké video: