KDO JSME:

Rodinný podnik byl založen roku 2006 a od svého začátku, tedy již bezmála 17 let, se věnuje prodeji obytných aut. Zprvu firma začínala s obytnými vozy známé italské značky RIMOR, pro kterou roku 2008 dostala oficiální dealerské zastoupení Rimor pro Českou republiku. V roce 2016 mezi své portfolio zařadila špičkovou německou značku obytných aut Eura Mobil, může se tedy také pyšnit oficiálním dealerským zastoupením Eura Mobil pro ČR. Od roku 2019 se firma spojila se třetí značkou, italským BluCampem, v tu dobu se zabývala prodejem BluCamp řady obytných vozů SKY FREE, což je řada speciálně vyvinutých BEZBARIÉROVÝCH obytných automobilů. Nyní je firma oficiální a výhradní zástupce BluCamp pro ČR a v tuto chvíli již nabízí k prodeji všechny řady obytňáků od BluCampu, tedy jak klasické, tak bezbariérové.

JAK TO ZAČALO:

Na začátku nyní úspěšného a stabilního rodinného podniku stál dárek k narozeninám. Nynější majitelka firmy, paní Hromádková, dostala ke svým narozeninám od svého manžela jako dárek pronájem obytného auta. Jelikož tehdy však půjčovny nebyly na takové pěkné úrovni jako jsou dnes, z tohoto dárku nebyla velice nadšená. Nicméně již po prvních najetých kilometrech bylo jasné, že cestování obytným autem si celá rodina zamiluje. Postupem času proto manželé koupili vlastní auto, načež rozjeli půjčovnu a koupili další obytná auta, nadšenou prací se stali oficiálními dealery značky RIMOR, za 8 let značky Eura Mobil a nově i značky BluCamp. Z milovníků cestování se tak stali zkušení podnikatelé v oboru cestovního ruchu s obytnými automobily a dodávkami.

 

KDE NÁS NAJDETE:

Firmu Karavany Humpolec, jak už název firmy samotný napovídá, najdete poblíž Humpolce ve Světlici. Narazíte na nás už kousek za sjezdem z D1 EXIT 90 HUMPOLEC. Světlice se nachází už jen 3 kilometry od Humpolce, směrem na Budíkov.
Naši provozovnu rozhodně nepřehlídnete, nacházíme se totiž ve svépomocí zrekonstruovaném mlýně. Velký komplex se žlutými budovami uvidíte už z dálky. Ve Světlici se neustále snažíme naše zázemí vylepšovat tak, aby bylo příjemné jak pro zaměstnance, tak pro zákazníky, kteří si u nás auta kupují. K dispozici máme kancelářskou budovu se vzorkovnou a prodejem základních doplňků pro obytná auta. Vše nezbytné si tedy můžete pořídit už při předání vozu a rovnou vyrazit na cesty!
Další budovou je garáž se stáním pro několik obytňáků, spojená se zdviží obytných aut. Proto můžeme našim zákazníkům poskytnout bezkonkurenční servis.
Jelikož se neustále snažíme vše vylepšovat, budujeme nyní novou zasedací místnost, sklad náhradních dílů a v hlavní řadě venkovní zastřešené stání pro 9 aut a další parkovací stání pro 28 obytných vozů - náš nový a jedinečný showroom, kde budete moci vidět všechny naše značky dohromady. BluCamp, Rimor i Eura Mobil. 

  

VÝSTAVY:

Rádi se s Vámi také setkáme na cestovatelských výstavách a výstavách obytných aut a obytných dodávek, kde každoročně prezentujeme naše značky Rimor, Eura Mobil i BluCamp. S jistotou nás naleznete na pražské výstavě FOR CARAVAN a brněnské výstavě CARAVANING BRNO. Rádi se s Vámi setkáme! 
Každým rokem se náš stánek na výstavách rozrůstá, proto nás určitě nepřehlídnete, s předstihem také avizujeme umístění našeho stánku na výstavách. Poznávacím znamení je nové oranžové modré logo Karavany Humpolec a poutače našich značek RIMOR, EURA MOBIL a BLUCAMP.

  

SOUČASNOST:

V současné době se zabýváme prodejem obytných aut, obytných dodávek, půjčovnou a servisem. Aktuální nabídku skladových vozů a vozů k objednání naleznete v záložce prodej.

Více o špičkové německé značce obytných aut a nově i obytných dodávek Eura Mobil se dozvíte zde: https://www.karavanyhumpolec.cz/eura-mobil-2/

Katalog italské značky obytných aut obytných dodávek Rimor naleznete zde: https://www.karavanyhumpolec.cz/rimor-2/

Pokud máte zájem o obytná auta a obytné dodávky BluCamp, jejich katalog máme zde: https://www.karavanyhumpolec.cz/blu-camp-3.htm

Obytná auta Rimor, BluCamp i Eura Mobil si můžete zapůjčit v naší půjčovně, po telefonické domluvě si nabízené vozy můžete osobně prohlédnout. Více informací o půjčovně společně s volnými termíny si prohlédněte a rezervujte zde: https://www.karavanyhumpolec.cz/pujcovna.php

 

KONTAKTUJTE NÁS:

Obytná auta Rimor, BluCamp i Eura Mobil si můžete zapůjčit v naší půjčovně, po telefonické domluvě si nabízené vozy můžete osobně prohlédnout. 
V případě zájmu o koupi a prohlídku vozů Vás také prosíme o telefonické sjednání schůzky, jedině tak máme jistotu, že se Vám můžeme plně věnovat.

PŮJČOVNA, PRODEJ:                                                                      
             Hromádková Iveta

             tel.: +420 739 277 432
             e-mail: ivetahromadkova%z%seznam.cz

.

Firma H-EKO spol. s r.o. je rodinná firma, která se věnuje prodeji, pronájmu a servisu obytných vozů již od roku 2006. V současné době je autorizovaný zástupce dvou značek obytných vozů, a to Rimor a Eura Mobil. Dále autorizovaným a výhradním zástupcem značky BluCamp a jejich půjčovny BluRent. Obytná auta Rimor, BluCamp i Eura Mobil si můžete zapůjčit v naší půjčovně nebo po telefonické domluvě osobně prohlédnout. Poskytujeme také autorizovaný servis.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: