KATALOG OBYTNÝCH AUT RIMOR ZDE:          KATALOG OBYTNÝCH DODÁVEK RIMOR ZDE:
                                                           

SEAL (polointegrovaný)                                         
SEAL (alkovna)                                                                      

 

Všechny modely SEAL na podvozku FIAT Ducato budou mít následující standardní výbavu: elektrická zrcátka, tempomat, 2x airbag, ABS-ESP-ASR, original Fiat anténa s přípravou na rádio a reproduktory, tónovaná rozšířená okna, otočná sedadla řidiče a spolujezdce  v určitých modelech- v závislosti na půdorysu.
Vozy jsou vybaveny klimatizací v kabině řidiče. Vybavení vozidel se může během sezóny změnit. Technická data uvedená výše jsou orientační.
FWD:  pohon předních kol

EVO                                                                                    

 

Všechny modely EVO na podvozku FORD Transit budou mít následující standardní výbavu: elektrická zrcátka, tempomat, 2x airbag, ABS-ESP-ASR, asistent rozjezdu do kopce, radio DAB/USB/MP3/BLUETOOTH, systém Start a stop, original otočná sedadla pro řidiče a spolujezdce.
Vozy jou vybaveny klimatizací v kabině řidiče. Vybavení vozidel se může během sezóny změnit. Technická data uvedená výše jsou orientační.
FWD:  pohon předních kol

SUPER BRIG                                                                                           

 

Všechny modely SUPER BRIG  na podvozku FIAT Ducato budou mít následující standardní výbavu: elektrická zrcátka, tempomat, 2x airbag, ABS-ESP-ASR, original Fiat anténa s přípravou na rádio a reproduktory, tónovaná rozšířená okna, otočná sedadla řidiče a spolujezdce  v určitých modelech- v závislosti na půdorysu.
Vozy jou vybaveny klimatizací v kabině řidiče. Vybavení vozidel se může během sezóny změnit. Technická data uvedená výše jsou orientační.
FWD:  pohon předních kol

HORUS         

 

                                                                                                       

 

Všechny modely HORUS na podvozku FIAT Ducato budou mít následující standardní výbavu: elektrická zrcátka, tempomat, 2x airbag, ABS-ESP-ASR, original Fiat anténa s přípravou na rádio a reproduktory, tónovaná rozšířená okna, otočná sedadla řidiče a spolujezdce v určitých modelech- v závislosti na půdorysu.
Vozy jou vybaveny klimatizací v kabině řidiče. Vybavení vozidel se může během sezóny změnit. Technická data uvedená výše jsou orientační.
FWD: pohon předních kol