RENOLIT

Ve světě rekreačních vozidel existuje mnoho faktorů, kterými se řídíme při výběru obytného vozu nebo dodávky, jako je například typ půdorysu a uspořádání postelí, funkčnost koupelen a kuchyní nebo různá inteligentní řešení, která umocňují zážitek ze života v obytňáku. Rozdíl ve vnímané kvalitě však pochází z detailů a povrchových úprav.

Pokud jde o tyto aspekty, Renolit je jedním z nejzajímavějších partnerů. Je to rodinná společnost, světově proslulá svou technickou dokonalostí, moderním designem výrobků a odbornými znalostmi v oblasti plastových materiálů.

Společnost Renolit již více než 75 let určuje standardy kvality a inovací, a proto si RIMOR vybral tuto specializovanou společnost pro některé dekorace nábytku ve svých obytných automobilech a dodávkách. Díky Renolitu modely Rimor nyní poskytují ještě více příjemnějšího pocitu a elegantního vzhledu. Například šedé obložení s efektem dřeva v řadě Seal.

A to není vše. Dveře a šatní skříně v prostoru na spaní u modelů Evo s centrálními lůžky (Evo 66 Plus a 69 Plus) si nyní nesou elegantní i funkční detail. Životnost materiálu, vodotěsné utěsnění, odolnost proti poškrábání, skvrnám a chemikáliím, přímo předurčují tyto materiály k vybavení interiérů. Výjimečně se snadno čistí – jsou dokonce odolné proti otiskům prstů, takže jsou perfektní i pro náročné používání.

Společnost vede více než 30 výrobních závodů a zaměstnává více než 4 800 zaměstnanců po celém světě. S myšlenkou udržitelnosti se společnost snaží snižovat spotřebu energie, neustále snižovat spotřebu surovin a zavádět recyklační opatření, která jsou jádrem budoucí vize Renolitu. 

Renolit se principu cirkulární ekonomiky věnuje již několik let a od roku 2016 funguje s programem „Renolit Go Circular“, jehož cílem je předcházet plýtvání, efektivně využívat zdroje a recyklovat. Budoucnost je za rohem a inovativní procesy termochemické recyklace se již studují. Plastový odpad bude přeměněn na základní materiály a mohl by být zcela použit pro výrobu nových produktů.

Všechny tyto vlastnosti jsou důvodem, proč si RIMOR pro svá obytná auta vybral právě Renolit!

Nový design interiéru vozů si můžete osobně prohlédnout na našem skladě v Humpolci.