Pro sezónu 2021/2022 Eura Mobil spustil výrobu svých prvních dodávek

Cílem vývoje nových dodávek Eura Mobil bylo vytvořit něco zvláštního pro nadšence do obytných automobilů. Premiové dodávky jsou z velké části vyráběny ručně v novém výrobním závodě vystavěném speciálně pro tuto novou sérii.
V kombinaci s moderním strojírenstvím a bohatými zkušenostmi specialistů na obytné vozy vyrábí Eura Mobil mimořádně praktické a pohodlné obytné dodávky.

Zaměřeno na detail

 

 • Jako v každém z obytných vozů, tak i v nových obytných dodávkách Eura Mobil dbá na detail. Těšit se můžete na vyladěný interiér do posledního puntíku. Samozřejmě v nabídce nechybí ani kouzelná panoramatická střecha. Kryty střešních oken jsou vyrobené z měkké ekokůže s LED osvětlením. Toaleta s dveřmi o tloušťce 30 mm včetně rukojeti z ekokůže.

 

 • Útulnost byla jedním z hlavních bodů Eura Mobiláckých specialistů pro vytvoření příjemného prosptředí. Hmatatelný důkaz je u vybraných čalounických látek, počalouněném stropu a textilních obložení stěn s nášivkami z ekokůže na místo holých plastových povrchů.

 Zadní část obytné dodávky

 • Zadní část Eura Mobil Vanu je také vyšperkovaná do detailu, všimněte si například měkké stropní krytiny  "Smooth Touch"  s LED osvětlením, komfortních matrací ze studené pěny, izolovaných oken v barvě karoserie s moskytiérou, zadních úložných skříňek po stranách s LED lampičkami a s USB porty.

Komfortní koupelna

 

 • Kromě zjevných rozdílů může dodávka Eura Mobil zaujmout také skrytými vlastnostmi. Umyvadlo a zrcadlová skříňka se při lehkém dotyku ruky otočí spolu se stěnou a odhalí sprchový kout s pohodlnou podlahovou plochou 60x90cm. 
 • Všimli byste si například úložných prostorů i u stropu nebo velkého umyvadla z minerálního materiálu? Ne? A to ještě není vše, za zmínku stojí i integrováné police a sprchové armatury ve stěně sprchového koutu.

 

Praktická kuchyň

 

 • Kde jen začít? Eura Mobil do kuchyňky zakombinoval mnoho vychytávek mezi které určitě patří široké výsuvy s měkkým dorazem, vysoce kvalitní minerální pracovní deska s integrovaným dřezem - tedy celá „z jednoho kusu “, vnější úložný prostor, ukotvení stolu umožňující posnídat venku, zatahovací vodovodní kohoutek a mnoho dalšího..

   

 

Moderní vzhled a příslušenství

Dodávky Eura Mobil kladou důraz na moderní a čistý vzhled. Přesné lícování lisovaných dílů, vysoce kvalitní materiály a chytré detaily charakterizují vnitřní vybavení. Nezáleží na tom, zda jde o elementární věci, jako je silný zdroj energie s lithium-iontovou baterií, nebo o zdánlivě nedůležité maličkosti, jako jsou čalounické švy: funkčnost, místo instalace a výběr materiálů jednotlivých komponentů byly vybírány pečlivě!

  

 • Za vypíchnutí určitě stojí elegantní rohové spoje bez přechodů s textilním krytem a integrovaným reproduktorem, zadní větrání zabraňující hromadění kondenzace v nástěnných jednotkách nebo čtecí reflektory s USB porty.

Chytré využití prostoru

    

 • Úložné prostory ve dvojité podlaze. Optimální využití úložného prostoru: 3 odkládací přihrádky jsou instalovány v oblasti zadního sezení.
 • Vodní uzavírací ventily. Pohodlné ovládání: vypouštěcí ventily nádrží na vodu jsou snadno přístupné a montují se do vyhřívané a izolované vnitřní podlahy. Plynové uzavírací kohouty jsou instalovány v dosahu kuchyňské linky.

 

Na nové Eura Mobilácké obytné dodávky se můžete tešit ve třech půdorysových variantách:

1) Eura Mobil VAN 635 EB 

 • Samostatné postele o délce až 1,95 m a vysoká variabilita úložného prostoru jsou pozoruhodnými silnými stránkami modelu V 635EB. Úložné boxy v zadní části, které lze pomocí rychloupínacího zámku okamžitě vyjmout, umožňují extrémně flexibilní využití zadního úložného prostoru.
 • ZDE naleznete více infomrací o modelu

 
0  

2) Eura Mobil VAN 635 HB

 • Model s variací nákladního vozu a spacího vozu. Postel s plochou o velikosti 1900 x 1800 mm lze pohodlně vytáhnout pouhým stisknutím tlačítka, tím odhalíte velký úložný prostor o rozměrech 1800x1200x1300mm (DxŠxV), který se hodí i pro převážení motocyklů!
 • ZDE naleznete více informací o modelu

  

3) Eura Mobil Van 595 HB

 • Klasické uspořádání pro kompaktní dodávky do délky 6 m. Model  V595 HB zaujme pohodlnou skládací manželskou postelí s talířovými pružinami a matrací ze studené pěny, včetně otočných LED čtecích reflektorů s USB porty na čalouněném čele.
 • ZDE naleznete více informací o modelu