Místo setkání pro všechny nadšence

Kromě své funkce výstavní haly, je Forum také místem setkání klubů nadšenců do cestování obytnými auty, turistických skupin a zainteresovaných návštěvníků z Německa a z Evropy. Na seznamu je také pořádání firemních a skupinových akcí. Zaměstnanci fóra se plně soustředí na poskytování poradenství v oblasti obytných aut. 
Centrálně umístěná videostěna 5 m x 5 m s 25 obrazovkami zprostředkovává návštěvníkům ducha značky pomocí fotografií a videí.

 

 

 

 

 

Linka

Na linku najíždí podvozky, na jednotlivých stanovištích jsou montována vnitřní zařízení budoucího obytného vozu. Až je vůz uvnitř kompletně sestavený, přiklopí se všechny stěny nástavby a ta se tak uzavře. Po dokončení všech prací prochází vůz finální kontrolou kvality a vyjíždí do světa.

Nové Reisemobil fórum

V rámci dealerského setkání jsme navštili nové Eura Mobilácké Reisemobil fórum. Prosklená hala s nápadným vstupem v červené barvě vítá všechny nadšece karavaningu. Nově vystavěná hala s výstavní plochou 3 000 m2 nabízí místo až pro 50 obytných aut 7 různých značek. K vidění jsou nejen produkty společností Eura Mobil, Karmann-Mobil a Forster, ale také obytné vozy sesterských značek Benimar, Challenger, Roller Team a Mobilvetta. Skupina Trigano investovala do nové budovy celkem 7 milionů eur.

 

 

 

 


Výroba a sklady

Kromě prezentace značek a poradenství zákazníkům plní nové obytné fórum i další úkoly: V suterénu byl vybudován nový sklad náhradních dílů pro dodávky dílů značek Trigano v Německu. Na ploše 1 860 m² je prostor pro 550 m polic na 3 podlažích a 1 500 palet. 
Přímo naproti výstavní hale se nachází i samotná výroba vozů Eura Mobil.