Jsme Dealeři značky Blu Camp!

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám představili značku obytných aut Blu Camp, jíž jsme nově oficiálními Dealery pro Českou Republiku! Mimo jiné jsme také oficiálními dealery jiné italské firmy, a to firmy Rimor. Poslední zastoupení, které pro Vás máme je oficiální Dealerství německé značky Eura Mobil.

 

O Blu Campu:

Blu Camp je italská značka obytných aut a obytných dodávek, založená v roce 1999 v Cuneu. Při vzniku značky stály zkušenosti velké obchodní skupiny a lídra v Itálii, působícího v oblasti karavanů v rodinné firmě Grossových. Cílem byla myšlenka vytvořit flotilu vozidel navržených, zkonstruovaných a vybraných pro půjčovnu Blurent.

S inovativním a vysokým výkonem se začíná rozvíjet seriózní a solidní značka Blu Camp. Značka je aktivní od roku 2000 a těší se silnému, progresivnímu a trvalému úspěchu. Prodejců Blucampu je nyní přes osmdesát a jsou distribuováni po celé Itálii a Evropě.

Obytná auta Blucamp jsou speciálně navržena a vyrobena pod vedením hlavních evropských výrobců společnosti ESA v tomto odvětví.

Po léta si Blucamp osvojuje filozofii zaměřenou na budování síly a bezpečnosti, protože si uvědomuje, že je důležité mít vozidlo, které zaručí veškeré pohodlí během cest a dovolených. Z tohoto záměru také vychází motto Blu Campu: svoboda bezpečného cestování!

 

Přehled modelů Blu Camp pro sezónu 2021

Blu Camp nabízí věškeré modely obytných aut, tedy alkovny, polointegry, integry i dodávky. Pro letošní rok si připravil řadu Ocean pro obytná auta a řadu Laser pro obytné dodávky.

Info: jak někteří již vědí, firma BluCamp se zabývá výrobou bezbariérových obytných aut Sky Free, tato bezbariérový obytná auta jsme měli v minulých letech v nabídce, bohulež pro letošní rok tuto řadu Blu Camp distribuovat nebude.

 

MODEL        PŮDORYS

MOTOR

         VZHLED

POLOINTEGRY:

 

                          OCEAN 525

Fiat Ducato, Euro 6d, 140HP

OCEAN 522

Fiat Ducato, Euro 6d, 140HP

OCEAN 527

Fiat Ducato, Euro 6d, 140HP

OCEAN 12  

Fiat Ducato, Euro 6d, 140HP

ALKOVNA:

   

OCEAN 651

                                Fiat Ducato, Euro 6d, 140HP

INTEGRA:

   

OCEAN 725

                                Fiat Ducato, Euro 6d, 140HP

DODÁVKA:

LASER 600

 Fiat Ducato, Euro 6d, 140HP

KATALOG ZDE:                        TECHNICKÝ KATALOG ZDE: