Pozice: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍK
Do týmu Karavany Humpolec hledáme kolegu nebo kolegyni , který nám pomůže s vedením servisu obytných vozů a karavanů.
Někoho, kdo bude umět přijmout auto na servis, sepsat zakázku, předat práci mechanikovi, objednat díly, odeslat balík , vyřídit telefonát, napsat mail, pohlídat stav zakázky, vyfakturovat předat auto zákazníkovi, představit zákazníkům skladová auta atd.
Člověk, jemuž je karavaning koníčkem, má zájem se v oboru učit nové věci, rád pracuje s lidmi a v malém kolektivu by byl ideální.
Nabízíme flexibilní pracovní dobu od pondělí do pátku, pestrou a zajímavou práci, počítač a telefon i k soukromým účelům, příspěvky na stravování, 25 dnů dovolené, mzdu 30 - 40 tis. Kč + bonusy z prodeje.
Zaujala vás nabídka? Napište nám něco o sobě na email jveletova%z%karavanyhumpolec.cz nebo nám rovnou zavolejte na 604 254 355.
Těšíme se na Vás.
 
Pozice: AUTOELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘ
Rádi bychom do naší dílny ve Světlici přijali kolegu na pozici autoelektrikáře/elektrikáře, jehož náplní práce bude servis a instalace doplňků do obytných vozů a karavanů.
Pracujeme ve všední dny od 7:00 do 15:30 hod a o víkendu si užíváme klidu.
Očekáváme uchazeče, který je manuálně zručný, šikovný, spolehlivý a především samostatný. Předchozí zkušenosti v oboru nejsou důležité, rádi si Vás zaučíme!
Za to nabízíme velmi dobré platové podmínky v plně vybavené dílně. Zajímavou a různorodou práci v čistém prostředí a malém kolektivu.
Nástup možný ihned (ale i dle dohody). Nabízíme hlavní pracovní poměr i na ŽL.
Zaujala Vás naše nabídka? Pak se nám ozvěte na tel. 604 254 355 nebo email: jveletova%z%karavanyhumpolec.cz.
Těšíme se na Vás.
 
NABÍDKA VÍKENDOVÉ BRIGÁDY S MOŽNOSTÍ SPOLUPRÁCE DO BUDOUCNA
Ve dnech 15.3.-17.3. nás čeká třídenní velká akce, a to výstava obytných aut a karavanů – FOR CARAVAN 2024 na pražských Letňanech a potřebujeme tvou pomoc!
Baví Tě komunikace s lidmi? Jsi milá/milý a umíš ochotně poradit zákazníkovi? Tak jsi to právě ty, koho hledáme.
Tvým úkolem bude komunikace s návštěvníky a pomoci jim s jejich orientací. Představit návštěvníkovi obytné auto – nemusíš se ničeho bát, všechno Tě rádi naučíme.
Odjezd na akci bývá kolem 7 hodiny ranní z Humpolce a návrat cca kolem 18-19 hodiny večerní. Odměna je jistá 2000,-Kč/den a jako bonus nabízíme slevu 1500,-Kč na půjčení obytného auta z naší půjčovny.
Pokud máš dostatek volného času rádi Tvou pomoc uvítáme už cca 14 dní před zahájením výstavy, kdy je potřeba připravit auta, aby měla lesk jako blesk a také různé materiály a věci, které jsou potřeba sebou na výstavu.
Pokud se nám osvědčíš, rádi s Tebou navážeme budoucí spolupráci a uvítáme Tě v našem týmu.
Pracovní příležitost je vhodná jako přivýdělek pro studenty, maminky na mateřské dovolené či seniory, kteří neradi sedí doma, ale i pro ostatní, kteří si rádi přivydělají nějakou kačku navíc.
Pro více info napiš zprávu, email na jveletova%z%karavanyhumpolec.cz nebo zavolej na číslo 604 254 355.

Těšíme se na Tebe.