Eura Mobil představil novou sezónu 2021/22 na Caravan Salonu v Dusseldorfu!

Eura Mobil představil sezónu 2021/2022 na Caravan Salonu v německé Dusseldorfu a my Vás zveme na prohlídku jejich novinek.

ŘADA ALKOVEN - ACTIVA ONE

Nový model Eura Mobil Activa One 690 VB - ještě více zaměřený na děti
 

 • řada alkoven Eura Mobil Activa One se v letošní sezóně rozroste o nový model Activa One 690 VB, který je vylepšeným modelem známé Activy One 650 VB. O proti původní verzi se nová rozšířila o další sezení přímo před zadními palandami, toto sezení je navíc možné konvertovat do lůžka, a tak se ze spodní palandy rázem stane prostorné dvojlůžko.
 • mnoho úložného prostoru pro hračky! Prostorná alkovna, úložný prostor ve dvojité podlaze, zadní část navržená jako oddělená dětská ložnice a spousta místa v róbusním obytném autě pro celou rodinu.
 • funkční koupelna s otočným umyvadlem a sprchovým koutem

   

Co můžete čekat u nás?

U nás, v Karavany Humpolec, se můžete těšit na nejoblíbenější model Eura Mobil Activa One 690 HB, model pro 6 osob, se dvěma Isofixi a nadstandartní výbavou v podobě Mondial balíčku. Samozřejmostí je silnější motor 140 HP. Do 3,5 tuny.
 

Více info o ceně a výbavě kliknutím ZDE

ŘADA POLOINTEGROVANÝCH AUT - PROFILA T  a PROFILA RS 

Tyto dvě řady polointegrovaných vozů se liší pouze lůžkem a to tak, že Profila RS má ve své výbavě přední stahovací lůžko. O proti tomu Profila T přední stahovací lůžko nenabízí, místo něj disponuje skříňkami s úložným prostorem. 

Nový model Eura Mobil Profila T 660 EB

 

 • Díky velké popularitě novinky z minulého roku, Integry Line 660 EB, kterou jste mohli v minulé sezóně vidět i u nás v Humpolci a letos ji znovu do sortimentu zařadíme, se Eura Mobil rozhodl tento praktický půdorys přenést nově i do polointegrované verze Profily T 660 EB
 • Model nabízí především příjemnou délku 6,99 m, praktické dvoulůžko s možností rozšíření a mnoho úložného prostoru díky sříňkám na místo stahovací postele
 • Na jízdu se v autě mohou sejít až 4 lidé, na spaní je poté typovaná pro 2.

 

Nový model Eura Mobil Profila T 720 QF a Profila RS 720 QF

  

 • Model nabízí stále populárnější sestavu sezení face to face s rozložitelným stolem, zadní postel královské lůžko
 • Rozdělená toaleta a sprchový kout
 • Prostorná garáž

 

Nový model Eura Mobil Profila T 730 EF a Profila RS 730 EF

 

 • vůz nad 3,5 tuny 
 • prostorná koupelna v zadní části vozu
 • velká garáž a monoho úložného prostoru 

 

Co můžete čekat u nás?

z modelů do 7 metrů se můžete těšit na model Profila T 675 SB a model Profila RS 695 HB, oba modely jsou pro 4 osoby, s nadstandartní výbavou v podobě Mondial balíčku a samozřejmostí je silnější motor 140 HP. Do 3,5 tuny.

z větších modelů, tedy nad 7 metrů, nicméně stále do 3,5 tuny Vám nabídneme model Profila RS 720 EB, pro 4 osoby, s oddělenou sprchou a toaletou a nadstandartní výbavou.

PROFILA T 675 SB                                                 PROFILA RS 695 HB                                              PROFILA RS 720 EB              

             

Více info v sekci Prodej

ŘADA PLNĚ INTEGROVANÝCH AUT - INTEGRA A INTEGRA LINE

Vlajková řada integra nabízí pouze velké modely s hmotností nad 3,5 tuny. Řada Integra Line poté nabízí i lehčí modely s váhou do 3,5 tuny.

Nový model Eura Mobil Integra Line 695 LF

 

 • komfortní obývací část, funkční kuchyň, prostorná koupelna a hlavně chytře navržená kombinace skříní a garáže která přináší obrovské množství přehledného úložného prostoru.
 • model do 7 metrů, až pro 4 osoby a do 3,5 tuny

Nový model Eura Mobil Integra 760 EF/QF

MODEL EF

 

MODEL QF

 • Dvě velké zadní oddělené postele/ jedna velká manželská postel - situované nad prostornou garáží
 • Do 8 metrů, nad 3,5 t
 • možnost volby 3 nápravy nebo 2 nápravy
 • face to face sezení

Co můžete čekat u nás?

I letos jsme do našeho sortimentu zařadili novinku z minulého roku a to model Eura Mobil Integra Line 660 EB. Dále pak již dlouhodobě nejoblíbejší model Eura Mobil Integra Line 720 EB. Oba modely do 3,5 t a pro 4 osoby.

EURA MOBIL INTEGRA LINE 660 EB                                                           EURA MOBIL INTEGRA LINE 720 EB

                                         

Více info v sekci Prodej

ŘADA DODÁVEK EURA MOBIL VAN

Úplnou novinkou pro letošní sezónu je od Eura Mobilu řada dodávek! Eura Mobil Vans jsou historicky úplně první obytné dodávky od Eura Mobilu, které byly představeny hned ve třech variantách, na jednu z nich se již brzy můžete těšit i u nás. 

VÍCE INFORMACÍ O DODÁVKÁCH EURA MOBIL NALEZNETE ZDE!

Eura Mobil VAN 635 EB - JIŽ BRZY U NÁS V KARAVANY HUMPOLEC!

 • Samostatné postele o délce až 1,95 m a vysoká variabilita úložného prostoru jsou pozoruhodnými silnými stránkami modelu V 635EB. Úložné boxy v zadní části, které lze pomocí rychloupínacího zámku okamžitě vyjmout, umožňují extrémně flexibilní využití zadního úložného prostoru.

 
0  

Eura Mobil VAN 635 HB

 • Model s variací nákladního vozu a spacího vozu. Postel s plochou o velikosti 1900 x 1800 mm lze pohodlně vytáhnout pouhým stisknutím tlačítka, tím odhalíte velký úložný prostor o rozměrech 1800x1200x1300mm (DxŠxV), který se hodí i pro převážení motocyklů!

  

Eura Mobil Van 595 HB

 • Klasické uspořádání pro kompaktní dodávky do délky 6 m. Model  V595 HB zaujme pohodlnou skládací manželskou postelí s talířovými pružinami a matrací ze studené pěny, včetně otočných LED čtecích reflektorů s USB porty na čalouněném čele.

  

 

A ŘADA POLOINTEGROVANÝCH AUT CONTURA MERCEDES NA ZÁVĚR

Řadu Contura Mercedes představil minulý rok Eura Mobil jako svou novinku a jelikož pro letošní sezónu nechal tuto řadu neměnnou, rádi bychom vám ukázali modely, na které se můžete těšit přímo u nás v Karavany Humpolec!

Co tedy můžete čekat u nás?

 Již brzy u nás přivítáme hned dva modely a to Eura Mobil Contura Mercedes 766 EB a  Eura Mobil Contura Mercedes 766 EF. 

 • Oba modely jsou v luxusní nadstadartní výbavě díky Luminary balíčku, model EF nabídne ještě rozšírenou verzi tohoto balíčku a to Luminary PLUS.
 • Model EB pro 4 osoby jízda/spánek, model EF 4 osoby jízda/ 2 osoby spánek
 • Oba modely na podvozku Mercedes Benz Sprinter 414 CDI / AL-KO low-slung frame chassis/podvozek, do 4,4t

EURA MOBIL CONTURA MERCEDES 766 EB                                                     EURA MOBIL CONTURA MERCEDES 766 EF

                                             

 Podrobné informace o modelu EB naleznete zde                                Podrobné informace o modelu EF naleznete zde